Otrais seminārs par Sociālo uzņēmējdarbību

Publicēts: 
28.06.2018 - 17:30

4. jūlijā, plkst. 11.00 biedrībā "Jēkabpils NVO resursu centrs" notiks otrais seminārs par Sociālo uzņēmējdarbību (SU) - finansējuma piesaisti, biznesa plāna veidošanu, SU strukturēšanu. Semināru vada Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas izpilddirektore Madara Ūlande (Rīga), kas piedalījusies SU likuma izstrādē. Semināra otrajā daļā informāciju sniegs arī finanšu instrumenta ALTUM Jēkabpils reģionālās nodaļas konsultants E. Mekšs. 

Visi, kam ir doma par šāda veida biznesa uzsākšanu un ideja savai uzņēmējdarbībai, laipni lūgti pievienoties, īpaši jaunieši. Otrajā seminārā var piedalīties arī tad, ja nav apmeklēts pirmais seminārs. Neskaidrību gadījumā pēc semināra iespējamas individuālas konsultācijas.

Atgādinām, ka SU uzsākšanai šobrīd un līdz 2022. gadam ir pieejams ESF finansējums 12 miljonu apmērā. SU var uzsākt gan fiziskas personas (dibinot SIA), gan pārstrukturēties jau strādājošs uzņēmums. 

Seminārs tiek veikts biedrības "Jēkabpils NVO resursu centrs" Latvijas valsts finansējuma NVO fonda programmā realizēta projekta "Sabiedrības līdzdalības resursu attīstīšana Vidusdagavas reģionā" ietvaros. 

Seminārs notiks biedrības struktūrvienībā SR Dienas centrs "Kopā būt" Jaunajā ielā 39i, Jēkabpils (bijušais bērnudārzs "Zvaigznīte"). Info, zvanot 29449622, rakstot nvoresursi@inbox.lv 

 

Agita Pleiko, Jēkabpils NVO resursu centrs projekta vadītāja