Par elektrotehnikas bezmaksas nodošanu

07.09.2020 - 16:45

SIA ”Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” aicina Pļaviņu novada iedzīvotājus laika posmā no 2020. gada 9. septembra līdz 2020. gada 30. septembrim nodot elektrotehniku - gan lielo sadzīves tehniku, tostarp ledusskapjus, veļas mašīnas, plītis, trauku mazgājamās mašīnas u.c., gan arī mazo tehniku, piemēram, mikroviļņu krāsnis, blenderus, elektriskos svarus, fēnus, virtuves kombainus un citas ierīces, nogādājot tos ar savu transportu uz sekojošām adresēm:

• Klintaines pagastā - pie Klintaines pagasta pārvaldes šķūņa (“Kūlīši”, Klintaines pagasts, Pļaviņu novads);
  • Vietalvas pagastā – pie Vietalvas pagasta pārvaldes šķūņa (“Pagastmāja”, Vietalvas pagasts, Pļaviņu novads);
  • Vietalvas pagasta, Odzienā – pie mājām “Nākotnes”, pie konteineriem (“Nākotnes”, Odziena, Vietalvas pagasts, Pļaviņu novads);
  • Aiviekstes pagastā - iepriekš telefoniski sazinoties, var griezties pie Andra Zepa, tel. nr. 29163297 (1. maija iela 2, Aiviekstes pagasts, Pļaviņu novads).

Pļaviņu pilsētas iedzīvotāji elektrotehniku aicināti nodot jebkurā no augstāk minētajām adresēm.

Aicinām ievērot, ka iespējams nodot tikai elektrotehniku, citi atkritumu veidi, piemēram, mēbeles, būvniecības pārpalikumi u.c. atkritumi netiks savākti.

SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi”