Par higiēnisko masku nodrošināšanu trūcīgajiem un maznodrošinātajiem

Publicēts: 
17.11.2020 - 09:30

Paredzēts, ka līdz šī gada 20. novembrim pašvaldības nodrošinās bezmaksas higiēnisko masku izsniegšanu saviem iedzīvotājiem, kuriem noteikts trūcīgas vai maznodrošinātas personas statuss, kā arī tiem, kas uzturas patversmēs vai saņem dienas aprūpes centru, dienas centru, krīzes centru vai aprūpes mājās pakalpojumu. To nosaka Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likums. Jāņem vērā, ka individuālo aizsardzības līdzekļu lietošana daudzās publiskās vietās ir obligāta.

Minētās iedzīvotāju grupas tuvākajā laikā bezmaksas higiēniskās maskas varēs saņemt saskaņā ar katrā konkrētā pašvaldībā noteikto kārtību. Maskas ir vairākkārtēji lietojamas, ievērojot noteiktās kopšanas prasības.

Pļaviņu novadā sejas maskas tiek izsniegtas no 17. novembra Pļaviņu novada Sociālajā dienestā, Daugavas ielā 4, Pļaviņās, uzrādot pašvaldības izsniegto izziņu, kas apliecina maznodrošinātas vai trūcīgas personas statusu. Šobrīd katrai personai pienākas viena atkārtoti lietojama higiēniskā sejas maska.

 

Sociālā dienesta darba laiks:

pirmdienās, otrdienās, trešdienās no plkst. 8.30 līdz 17.00;
ceturtdienās no plkst. 8.30 līdz 19.00;
piektdienās no plkst. 8.30 līdz 15.00;
pusdienu pārtraukums no plkst. 12.30 līdz 13.00.

Vēršam uzmanību, ka 17. novembrī, pirmssvētku dienā, ir saīsināts darba laiks un pakalpojumi tiek sniegti līdz plkst. 15.00. 18. novembris – brīvdiena.

Apmeklējot Pļaviņu novada Sociālo dienestu, lūdzam ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai!

Būsim atbildīgi!

 

Latvijas Republikas Labklājības ministrija;

Pļaviņu novada Sociālā dienesta vadītāja
Eva Zeipe-Mača