Par izmaiņām vilcienu kustības grafikā no 28. marta

Publicēts: 
23.03.2021 - 15:45

Rīgas Centrālās dzelzceļa stacijas pārbūves dēļ no 28.03.2021. tiek slēgti četri galvenie sliežu ceļi, no kuriem trīs līdz šim tika izmantoti pasažieru pārvadāšanai, bet 5. ceļš tiek pārveidots par strupceļu. Līdz ar to pasažieru kustības nodrošināšanai nepieciešamā stacijas jauda ir samazināta, un būtiski mainīsies vilcienu kustības grafiks.

Dīzeļvilcienu atiešanas un pienākšanas laiki uz un no Krustpils, salīdzinot ar iepriekš spēkā esošo grafiku, atšķirsies līdz 28 minūtēm, uz un no Madonas – līdz 21 minūtei, uz un no Rēzeknes brīvdienās – par 7 minūtēm, uz un no Zilupes – līdz 20 minūtēm, uz un no Daugavpils – līdz 22 minūtēm, uz un no Krāslavas – līdz 12 minūtēm.

“Pasažieru vilciena” mājaslapā un mobilajā lietotnē publicētais vilcienu kustības saraksts, kas redzams 10 dienu uz priekšu, jau ietver vilcienu kustības grafika izmaiņas. Ar vilcienu pamatsarakstu, kas stājas spēkā 28. martā, iespējams iepazīties “Pasažieru vilciena” mājaslapas sadaļā “Informācija pasažieriem – Vilcienu kopējais pamatsaraksts”. https://www.pv.lv/lv/informacija-pasazieriem/vilcienu-kopejais-pamatsaraksts/

Dīzeļvilcieni uz Krustpili, Madonu, Rēzekni, Zilupi, Daugavpili un Krāslavu no Rīgas Centrālās stacijas turpmāk aties no 10., 11. ceļa vai 12. strupceļa.

AS "Pasažieru vilciens"