Pašvaldības policija informē - Stacijas laukumā uzstādīta jauna ceļa zīme un apzīmējumi

Publicēts: 
30.11.2017 - 15:30

Pašvaldības policija informē, ka Stacijas laukumā ir uzstādīta vēl viena 301. ceļa zīme “Iebraukt aizliegts”. Tas nozīmē, ka bruģētajā laukumā ir aizliegta visu transportlīdzekļu kustība, izņemot pasažieru sabiedriskos transportlīdzekļus. Pārējo transportlīdzekļu vadītāji, kuri atbrauc sagaidīt/pavadīt personas, savus transportlīdzekļus var novietot speciāli paredzētajās stāvvietās Stacijas ielas malā, kā arī Stacijas laukumā aiz sabiedrisko transportlīdzekļu pieturvietas nojumēm.

Sods par prasības neievērošanu, kura noteikta ar 301.ceļa zīmi ir septiņi eiro velosipēda un mopēda vadītājam savukārt pārējo transportlīdzekļu vadītājiem - 55 eiro.

Tāpat policija atgādina, ka transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana nav atļauta uz gājēju pārejām, kā arī piecus metrus pirms un pēc tām. Sods ir noteikts – par apstāšanos norādītajā vietā – 30 eiro apmērā savukārt par stāvēšanu – 40 eiro apmērā.

Zane Grīnberga, Pļaviņu novada pašvaldības policijas priekšniece