Pateicība Pļaviņu novadam par atbalstu Likteņdārza Lielā kalna veidošanā

Publicēts: 
07.08.2018 - 15:45

Pļaviņu novada dome saņēmusi Likteņdārza īstenotāja - "Kokneses fonda" pateicības apliecinājumu par nozīmīgu ieguldījumu Likteņdārza Lielā kalna veidošanā. Atsaucoties "Kokneses fonda" lūgumam, Pļaviņu novada dome piegādājusi zemi Lielajam kalnam.

Pateicībā par ieguldījumu, atbalsts reģistrēts Likteņdārza mājas lapā www.liktendarzs.lv sadaļā Atbalsts/Atvestās zemes saraksts/2017. gads, kā arī sadaļās Atbalstītāji un Objekti. Plāksnīte ar Pļaviņu novada vārdu izvietota pie Likteņdārza informācijas ēkas. Pēc Likteņdārza daudzfunkcionālās ēkas pabeigšanas plāksnīte tiks pārvietota uz to. Šovasar uz Lielā kalna tiks izvietota īpaša norāde, uz kuras atradīsies visu atbalstītāju vārdi/nosaukumi.

Sanita Kitajeva