Pavārmāksla bērnu centrā “Pepija”

Publicēts: 
29.10.2019 - 08:30

25. oktobrī bērnu centrā “Pepija” bērni attīstīja savas prasmes pavārmākslā, “Konditorejas darbnīcā” cepot “žagariņus”. Tika izveidotas divas komandas - “Smaidiņi 2” un “Žagariņi”, ievēlēti komandu kapteiņi. Bērni mācījās strādāt draudzīgā komandā. Komandas kapteinis kopā ar darbnīcas vadītāju sadalīja pienākumus, visi atkārtoja darba drošību virtuvē un ķērās klāt radošām kulinārām izdarībām.

Jaunie konditori, iepazīstot “žagariņu” recepti, uzzināja, cik gramu ir vienā ēdamkarotē un tējkarotē, un ka soda ir ķīmiskais irdinātājs, kā arī kādu labumu tā dod mīklai. Starplaikos, kamēr mīkla “atpūtās”, laiks pagāja jautrās spēlēs, bet, degustējot savus gatavotos “žagariņus”, bērni bija priecīgi par tik garšīgu piedzīvojumu!

Bija liels prieks vērot, kā bērni mācās strādāt komandā un atbildīgi veic savus pienākumus. Tika gūtas pozitīvas emocijas un lietderīgi pavadīts laiks. Ar pašceptajiem “žagariņiem” pacienāti arī vecāki un ciemiņi, kas apmeklēja centru.

Liels paldies Eduarda un Esteres vecmammai Tamārai Eglītei un Krasovsku ģimenei par sagādātājiem produktiem un garšvielām!

Rudens brīvlaiks pagājis, tāpēc – lai skolēniem veiksme mācību procesa turpinājumā!

Visas bildes var apskatīt: http://pepijapn.garm.lv/centra-darbiba/nggallery/galerija-2017/Pav%C4%81rm%C4%81ksla-b%C4%93rnu-centr%C4%81-%E2%80%9CPepija%E2%80%9D

 

Tatjana Zagorska,
Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības
centra “Pepija” vadītāja