Pēc pārtraukuma darbu atsācis Jauniešu iniciatīvu centrs “Ideja”

Publicēts: 
12.08.2019 - 17:45

No 2019. gada 5. augusta darbu atsācis Jauniešu iniciatīvu centrs “Ideja”. Centra "Ideja" vadītāja, jaunatnes lietu speciāliste Eva Lasmane aicina ikvienu jaunieti savu brīvo laiku pavadīt pilnvērtīgi un izmantot iespējas, ko sniedz jauniešu centrs “Ideja” Pļaviņās, Daugavas ielā 50.

Centrā iespējams radoši, sportiski un aktīvi pavadīt brīvo laiku, piedalīties dažādās aktivitātēs, nodarbībās, semināros, pasākumos, darbnīcās un projektos. Ikvienam novada jaunietim ir iespēja izrādīt iniciatīvu, izstāstīt savu ideju un to realizēt, veikt brīvprātīgo darbu novadā, kā arī doties uz valsts, reģiona vai novada mēroga apmācībām, semināriem un konferencēm.

Jauniešu iniciatīvu centrā “Ideja” jauniešiem pieejamas telpas dažādu semināru, konferenču, aktivitāšu organizēšanai.

Laipni gaidīti “Idejā”!

 

Santa Vucāne,
Pļaviņu novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste