Personas ar garīga rakstura traucējumiem tiek aicinātas apgūt dažādas prasmju programmas

Publicēts: 
26.11.2020 - 09:30

ESF projekta ietvaros "Personu ar invaliditāti vai garīga rakstura traucējumiem integrācija nodarbinātībā un sabiedrībā" piedāvājam personām ar garīga rakstura traucējumiem apgūt dažādas prasmju programmas. ESF projekta dalībniekiem profesionālās piemērotības noteikšanas un mācību laikā nodrošināta prasmju apmācība, ēdināšana, izmitināšana un sociālpsiholoģiskais atbalsts.

Lai iesaistītos apmācībās, vispirms aicinām uz 10 dienu profesionālās piemērotības noteikšanu, kas norisināsies 2. decembrī, ievērojot visus noteiktos drošības pasākumus.

Atbilstoši Ministru kabineta 06.11.2020. rīkojuma nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” 5.34.3. noteikto,  aicinām piedalīties profesionālās piemērotības noteikšanā , ja ir veikts  Covid-19 tests un tas ir negatīvs,  un veikts ne agrāk kā trīs dienas pirms iestāšanās institūcijā vai ir ģimenes ārsta izsniegta izziņa, ka persona ir izslimojusi Covid-19.

 

Ieskatam par mācībām:

informatīvs materiāls “PIRMS APMĀCĪBĀM”;

prezentācija “SIVA ESF projekts. Kas mēs esam? Ko mēs darām?”;

video “Prasmes, kuras cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem apgūst Sociālās integrācijas valsts aģentūrā”;

video, kurā projekta dalībnieks demonstrē projekta laikā apgūtās prasmes.

 

Plašāka informācija par projektu mājas lapā: https://www.siva.gov.lv/lv/projekts/esf-2014-2020-eiropas-savienibas-fon... .

 

Sociālās integrācijas valsts aģentūra