Pie Pļaviņu dejotājiem ciemojas deju nozarē zināmi profesionāļi

Publicēts: 
05.11.2018 - 15:45

Svētdien, 4. novembrī, deju studijas “DANCING CRYSTAL” dejotāji tikās ar Anastasiju Vorkunkovu. Viņa ir profesionāla dejotāja, mūsdienu deju stilu pārstāve, horeogrāfe un pasniedzēja ar ilgstošu pieredzi, kā arī viena no organizatorēm spilgtiem deju notikumiem un konkursiem Latvijā, piemēram, BEST SHOW – Starptautiskajam Horeogrāfu Konkursam. Anastasija piedalījusies dejas mākslai veltītos semināros, meistarklasēs, kā arī labākajās deju nometnēs Eiropā, ASV, Krievijā. Viņa turpina mācīties, daudz ceļo, vada meistarklases, dalās zināšanās un pieredzē, iedvesmo dejotājus Latvijā un ārzemēs. Šobrīd Anastasija ir arī mūsdienu deju stilu trupas dejotāja “CARMEN” operā Latvijas Nacionālajā Operā.

Grupām “Shiny CRYSTAL” un “CRYSTAL” bija iespēja iepazīt tādus deju stilus kā House un Dancehall un apgūt to pamatsoļus.

Mēs esam ļoti priecīgi, ka mūsu nelielo pilsētu apciemo populāri cilvēki savā jomā un iedvesmo mūs! Lepojamies, ka attīstām mūsdienu deju kultūru novadā!

Anastasija iepazina arī mūsu pilsētu, viņu patīkami pārsteidza mūsu pilsētas dabas un Daugavas ainavas. Vakarpusē uz dambja var vērot krāšņus saulrietus.
Liels paldies Anastasijai! Pļaviņas vēlas turpināt sadarbību!

Kārtējais lielais paldies dejotāju vecākiem par materiālo atbalstu un sapratni, ka svētdienu pavadām zālē, lai iegūt jaunas zināšanas un iemaņas, lai iet uz priekšu deju ritmā un neapstātos!

Visas bildes var apskatīt ŠEIT

Tatjana Zagorska