Pieejami jauni Pļaviņu novada tūrisma informācijas materiāli

Publicēts: 
19.02.2019 - 13:45

Pļaviņu novada tūrisma informācijas centrs ir aktualizējis tūrisma materiālu „Pļaviņu novada tūrisma karte” latviešu, krievu un angļu valodā. Kartes pieejamas gan kā bukleti, gan PDF faili lejupielādei.

Šī gada tūrisma jaunumi:

  • apskates saimniecība „Karlīnas”;
  • zirgu izjādes „Dzintaru zirgi”;
  • viesu nams „Camata”;
  • kemperu laukums „Annas klints”.

Tāpat ir apkopota informācija grāmatzīmē / kalendārā par 2019. gada nozīmīgākajiem pasākumiem Pļaviņu novadā.

Tuvojoties jaunās tūrisma sezonas sākumam, Pļaviņu novada tūrisma informācijas centrā ir pieejamas dažādu Latvijas novadu tūrisma kartes, sagatavotie tūrisma maršruti, velomaršruti un pasākumu plāni.

Kā arī ir izdots buklets tūristiem par iespējām savu brīvo laiku pavadīt Vidusdaugavas reģionā, pieejams gan drukātā veidā, gan kā PDF faili lejupielādei - Vidusdaugavas reģiona tūrisma kartes 2019 latviešu, krievu un angļu valodās. Kartes tapušas, sadarbojoties Pļaviņu novada TIC ar Kokneses, Skrīveru un Aizkraukles novadu tūrisma speciālistiem. Kartēs apkopota informācija par apskates vietām, naktsmītnēm, aktīvo tūrismu.

Bukleti pieejami tūrisma informācijas centrā, Daugavas ielā 49, Pļaviņu novada domē, Dzelzceļa ielā 11, kā arī tiks izvietoti lielākajos Pļaviņu novada tūrisma objektos - „Latvju Spīķerī”, „Odzienas muižā”, alus darītavā „BURSH”, u.c.. Kartēs iekļauta informācija par apskates objektiem, aktīvās atpūtas iespējām, naktsmītnēm un ēdināšanas pakalpojumiem, kā arī noderīga kontaktinformācija. Tūrisma kartes jau tika prezentētas starptautiskajā tūrisma izstādē „Balttour 2019”, gan tiks prezentētas VI Latvijas tūrisma informācijas tirgū Madonā, gan Pārnovadu uzņēmēju dienā Aizkrauklē un reģionu uzņēmēju dienās, kā arī izstādēs, gadatirgos, pasākumos un tiks izvietotas tūrisma informācijas centros visā Latvijā.

Zaiga Bonda,

Pļaviņu novada tūrisma informācijas centra vadītāja