Piektajā centra “Pepija” VELOpārgājienā iepazīst trīs novadus

Publicēts: 
04.09.2018 - 08:45

30. augustā centra “Pepija” apmeklētāji devās kārtējā VELOpārgājienā. Tas notika jau 5. reizi un tā maršruts aptvēra trīs novadus – Pļaviņu, Krustpils un Madonas novadu. Brauciena mērķis bija, lai bērni brīvo laiku pavada aktīvi, kā arī popularizēt riteņbraukšanu mūsu novadā.

Velopārgājiens notika pēc maršruta Pļaviņas – Krustpils pagasta “Vilkukrogs” – Antūži (ekskursija pa Antūžu speciālo internātskola) – Aiviekstes HES – Krievciema ūdenskrātuves –  alus darītava “BURSH”. Sešu stundu laikā mēs nobraukti 41 km, un ap plkst. 20:00 mēs gandarījuma pilni atgriezāmies mājās! 

Maršruts tika saskaņots ar Valsts un pašvaldības policijas inspektoriem, kuri mūs pavadīja garākajā un bīstamākajā maršruta posmā. Bērnu drošība ir pati svarīgākā, un kopā ar policijas pārtāvjiem mēs jutāmies pasargāti.

Piektais velobrauciens līdz šim bija arī visgarākais.

Liels paldies Pļaviņu novada Valsts policijas inspektoram Edgaram Kauliņam un Pļaviņu novada pašvaldības priekšniekam Ainim Liepiņam un inspektoram Andrim Rūtiņam, rūpējoties par drošību gandrīz visa velopārgājiena garumā.

Liels paldies vecākiem Zanei (Martas Ozoliņas mammai) un Evitai (Kristapa Krūmiņa mammai) par kopābūšanu visā pārgājiena laikā!

Mēs varam lepoties ar velopārgājiena dalībniekiem, jo kopā pavadītais laiks bija lielisks!

Tatjana Zagorska, video: Artjoms Zagorskis