Pieteikšanās 3. Latvijas tūrisma informācijas tirgum Saulkrastos

Publicēts: 
04.04.2016 - 10:45

Šī gada 28. maijā Saulkrastos notiks 3. Latvijas tūrisma informācijas tirgus un tradicionālais Saulkrastu vasaras sezonas atklāšanas pasākums „Ieripo Saulkrastu vasarā!”

Tūrisma tirgus laikā tūrisma informāciju centriem būs iespēja apmeklētājus iepazīstināt ar savu novadu aktuālākajiem piedāvājumiem – apskates vietām, naktsmītnēm, ēdināšanu un citiem brīvdienu piedāvājumiem, savukārt apmeklētājiem šis būs ērts vienotas informācijas iegūšanas veids.

Tāpat ikviens varēs baudīt dažādu novadu muzikālos priekšnesumus, piedalīties velo parādē "Re, kā nu rullējam no Vidzemes, Latgales, Zemgales, Kurzemes!”. Labāko velo parādes tematisko tērpu un noformējuma autoriem paredzētas pārsteiguma balvas. Bērniem paredzētas jautras stafetes un rotaļas. Būs iespēja iegādāties Latvijas amatnieku un mājražotāju produkciju, piedalīties degustācijās un baudīt noslēguma koncertu ar Latvijā populāru mākslinieku piedalīšanos.

Tūrisma informācijas tirgu organizē Latvijas tūrisma informācijas organizāciju asociācija “LATTŪRINFO” sadarbībā ar Saulkrastu novada pašvaldību un klāstera “Saviļņojošā Vidzeme” pašvaldībām – Aloju, Carnikavu, Limbažiem un Salacgrīvu.

Tālrunis tuvākām uzziņām 28636663 (Gita Memmēna, Saulkrastu tūrisma informācijas centra vadītāja)

Pļaviņu novada tūrisma informācijas centrs tiks pārstāvēts 3. Latvijas tūrisma informācijas tirgū Saulkrastos, tādēļ lūgums amatniekiem un mājražotājiem, kas vēlas piedalīties (dalība - bez maksas), pieteikties līdz 07.04.2016.

Līva Kotina 22000981, liva.kotina@plavinas.lv, turisma.info.centrs@plavinas.lv