Pievienojies arī TU - attālinātajā deju projektā “Apskāvieni”

Publicēts: 
20.01.2021 - 10:30

Sadarbībā ar Rīgas Interešu izglītības metodisko centru un mūsdienu deju kolektīvu vadītājiem, es, kā Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centra „Pepija” un deju studijas „DANCING CRYSTAL” vadītāja, vēlos, lai mūsu bērni un jaunieši būtu kustībā.

Piedāvāju ikvienam mūsu novada bērnam, jaunietim un viņu vecākiem iesaistīties attālinātājā projektā un iemācīties deju „Apskāvieni”.

Dziesma: "Apskāvieni cik", kuru izpilda Māra Upmane-Holšteine, Goran Gora un grupa My Radiant You.

Kas tev jādara?

1. Skaties video! Video tiks publicēti 18., 25. janvārī, 1.,8. un 15. februārī plkst. 12.00 Mācību video dejai „Apskāvieni” Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra Facebook lapā un www.intereses.lv!

2. Mācies kustības!

3. Katru nedēļu nofilmē savu progresu un dalies ar mums, publicējot sociālajos tīklos (minot @RigasInteresuIzglitibasMetodiskaisCentrs  un izmantojot tēmturi #Esmukustībā). Lieliski, ja video vari iesūtīt arī projekta vadītājai Ivetai Tamanei uz e-pastu itamane@edu.riga.lv, lai noslēgumā var izveidot kopīgu video arī ar jūsu apskāvieniem visai pasaulei!

Aicinu iesaistīties centra “Pepija” apmeklētājus, dejotājus, deju draugus, atbalstītājus, māsas, brāļus, mammas, tētus un citus!

Lai mums visiem kopā izdodas skaisti sadejoties un šī deja ir kā mīļš apskāviens visiem dejotājiem!

Mācību video filmēts, ievērojot tābrīža valstī noteiktos ierobežojumus.

 

Es, kā studijas vadītāja, ļoti stimulēju mūsu novada dejotājus būt kustībā, un arī šajā laikā, kad tikties deju zālē nav iespējams, tiekamies iknedēļu online treniņos. Aktīvi filmēju mācību video saviem audzēkņiem, veidoju mājas darbus, iedvesmoju ik brīdi dejotājus nezaudēt motivāciju un šajā laikā neatsvešināties. Ar mūsu moto: „Dejā – ir spēks!”, dejojam mājās, lai varētu pēc kāda laika apskauties! Šajā attālinātajā mācību procesā visvairāk pietrūkst kopā būšanas un satikšanās prieka, tādēļ, lai visus iedvesmo šī attālinātā deja “Apskāvieni”! Lai mums visiem kopā izdodas skaisti sadejoties un šī deja ir kā mīļš apskāviens visiem dejotājiem un dejot gribētājiem, kas pievienosies mums – arī savās mājās!

Mēs, deju studija „DANCING CRYSTAL” - 3 grupu dejotāju kolektīvs - sākam šonedēļ, papildus mūsu izveidotajam repertuāram, ko mēs jau cītīgi veidojam attālinātājā procesā, piedalīties arī šajā projektā!

 

Pievienojas jebkurš – ESAM KUSTĪBĀ!

Ja ir jautājumi, jautā man, Tatjanai (22014412)

 

​​Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības 
centra "Pepija" vadītāja 
Tatjana Zagorska - Udaļcova