PII “Jumītis” grupa “Magonīte” piedalās atvērto durvju dienā NMPD

Publicēts: 
13.05.2019 - 16:45

Lietainais 10. maija rīts grupas “Magonīte” bērniem skolotājas un skolotājas palīdzes vadībā netraucēja doties īsā ekskursijā, lai iepazītu neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes punktu Pļaviņās. Atvērto durvju dienā nākamos skolēnus laipnie NMPD darbinieki ļoti interesanti un saistoši iepazīstināja ar operatīvā medicīniskā transportlīdzekļa un brigādes aprīkojumu. Bērni ar interesi un aizrautību vēroja prezentāciju par to, kā rīkoties, ja noticis nelaimes gadījums, kā veic elpināšanu, kā nosaka asinsspiedienu, sirdspukstu darbību.

Atvērto durvju dienā NMPD bērni ne tikai iepazinās ar mediķu darbu, bet arī guva  izpratni par to, ka ir jāievēro dažādi drošības noteikumi un jāpalīdz citiem, jo kā apstiprinājumu tam katrs saņēma veselības drošības stundas dalībnieka apliecību.

Paldies Pļaviņu neatliekamās medicīniskās palīdzības brigādes darbiniekiem par interesanti noorganizēto atvērto durvju dienu!

A. Čepule,

PII metodiķe