PII “Jumītis” grupa “Vārpiņa” piedalās konkursā “No sēklas līdz galdam”

Publicēts: 
07.06.2019 - 01:45

“Kā no zirņa sēklas izaug augs? Kā tas jākopj? Kā zirņus var izmantot ēdiena pagatavošanā?”

Atbildes uz šiem un vēl citiem jautājumiem meklēja pirmsskolas izglītības iestādes “Jumītis" grupa "Vārpiņa", piedaloties konkursā, kuru organizēja Zemkopības ministrija, Latvijas Lauksaimniecības universitāte un Lauku atbalsta dienests, Eiropas Komisijas programmas "Piens un augļi skolai" ietvaros.

Konkursa "No sēklas līdz galdam" laikā - nepilnu trīs mēnešu garumā -, bērni kopā ar skolotājām sēja, kopa, pētīja un vēroja augu, konkrēti - zirņu - augšanu un izveidoja radošo darbu "Zirņu bērni". Visi 352 konkursa dalībnieki, kuru vidū ir arī grupa "Vārpiņa", septembrī saņems veicināšanas balvas - sienas kalendārus 2019. / 2020. mācību gadam.

Paldies skolotājām un bērniem par radošo un izzinošo darbu, piedaloties konkursā!

 

A.Čepule,

PII metodiķe