Pilsētas čempioni futbolā cīnīsies Latvijas Republikas čempionāta finālā

Publicēts: 
03.10.2018 - 15:30

Svētdien Ogrē risinājās Vidzemes zonas fināls futbola 7:7.  Tur startēja visu Vidzemes zonas pilsētu čempionātu uzvarētāji. Mūs pārstāvēja komanda POILA, kā mūsu un Aizkraukles pilsētas čempionāta uzvarētājs. Arī Ogrē cīnījāmies veiksmīgi. Pirmais pretinieks bija Limbažu uzvarētājs, ar kuru nospēlējām 1:1, Cēsu- Raunas komanda tika pieveikta ar 1:0,  SK ,"Spēks'' no Valmieras tika pieveikta ar 3:0 un Ores čempions uzvarēts ar G. Siliņa precīzu tālsitienu "devītniekā'' 1-0. Tādējādi tika izcīnīts Vidzemes reģiona čempiona nosaukums un kvalificējāmies Latvijas Republikas finālam futbolā 7:7, kurš notiks 7. oktobrī Rīgā. Pretī stāsies Rīgas pilsētas (Bettend.com.), Latgales(Kalupe), ZA (Ludza), Zemgales (Dobele) un EKO Kurzemes čempionu komandas. Novēlēsim veiksmīgu startu mūsu pilsētas čempioniem Latvijas Republikas finālā futbolā 7:7.

Imants Siliņš