Pirmā Advente Odzienas pilī. Iveta, Toms un Ināra Upenieki

Publicēts: 
30.11.2015 - 08:30
Izmaiņas veiktas: 
01.12.2015 - 13:30

Svētdien, ar pirmās sveces iedegšanu vainagā iesākās koncerts Odzienas pilī. Pirmais Adventes vakars ir kā radīts tam, lai sakārtotu domas. Šis ir cerību, pārdomu un gaidīšanas laiks, kad apcerīgu un gaišu noskaņu spēj radīt mūzika. Iveta, Toms un Ināra Upenieki sniedza brīnišķīgu koncertu ar skaistākajām ziemassvētku dziesmām, veidojot īpašu dvēseles noskaņojumu.

Mīļš paldies Ivetai par iniciatīvu pasākuma organizēšanā. Mēs esam bagāti, jo mums ir tāda vieta, kur atnākt un mums ir tādi cilvēki, kuri citiem grib dāvāt prieku, skaistas emocijas un gūt baudījumu.

Ar baltām svecēm Ziemassvētki atnāk, ar baltām domām Ziemassvētki iet…

 

Rita Zaharāne, Vietalvas pagasta pārvaldes vadītāja