Pirmsskolas izglītības iestādes “Jumītis” komanda piedalās “Zaļās jostas” konkursa reģionālajā skatē

Publicēts: 
03.04.2019 - 13:45

Ir noslēdzies “Zaļās jostas” rīkotais bērnu un jauniešu konkurss “Es sāku ar sevi - Tīrai Latvijai”. Konkursa dalībnieku uzdevums bija pētīt iespējas aizstāt plastmasas iepirkuma maisiņus ar dabai draudzīgākiem risinājumiem pirkumu iesaiņošanai un līdznešanai un radīt pašiem savus unikālus iepirkuma maisiņus, kuri iespēju robežās gatavoti no otrreizējām izejvielām.  

Šo uzdevumu lieliski paveica arī bērnudārza “Jumītis” grupas “Magonīte” bērni kopā ar skolotāju. Saņēmuši konkursa organizētāju uzaicinājumu, 2. aprīlī komanda “Magonīte” devās uz Rēzekni, lai prezentētu savu darbu Latgales reģionālajā skatē. Bērniem šī bija pirmā lielākā uzstāšanās ārpus novada, bet viņi to godam izturēja, droši un izteiksmīgi prezentējot savu darbu. Komanda “Magonīte” saņēma saldumus un pateicību par dalību radošajā konkursā  “Es sāku ar sevi - Tīrai Latvijai”.  Bērni mājup devās ar patīkamu iespaidu, jaunu zināšanu un pieredzes bagāžu.

Paldies skolotājai Mārītei, bērniem par radošo izdomu un ieguldīto darbu, gatavojoties konkursam,  vecākiem - par atbalstu un atsaucību!

 

A.Čepule,

metodiķe