Pļaviņām 90. Svētku programma

Publicēts: 
05.06.2017 - 21:30

Pļaviņām 90!

Ar plašu kultūras un izklaides programmu no 27. jūnija līdz 1. jūlijam tiks svinēta Pļaviņu 90 gadu jubileja!

27. jūnijā, Gostiņu dienā notiks Rīgas Ebreju kopienas kultūras pasākumi, bet Gostiņu stadionā norisināsies nakts futbols „Vienos vārtos”.

28. jūnijā, Brīvdabas kino vakars, kurā piedāvās noskatīties animācijas īsfilmu „Pavasaris Vārnu ielā” un kinofilmu „Svingeri”.

29. jūnijā, Svētki Rīgas ielā - pastaiga pa dolomītu atsiju kalnu jeb „puļpu”. Koncertā pie miniTOP uzstāsies Jēkabpils ukraiņu biedrība „Javir” un muzikālā apvienība „Otra versija”.

30. jūnijā visi aicināti uz Piektdienas Pēcpusdienas Pikniku Pļaviņu Pļavā, kur norisināsies Pļaviņu pīrāgu parāde, darbosies Pļaviņu pilsoņu pasu galds. Iluzionists Valdemars Weiss pārsteigs ar maģiskiem trikiem. Bet pirtī uz riteņiem „Kalna pirts” piedāvās izkarsēties un nopērties Pļaviņu pļavā. Cienastā - Pļaviņu plostnieku putra un Pļaviņu padzēriens. Par lustēm gādās  „Kreicburgas ziķeri” un viesi no ārzemju sadraudzības pilsētām. Svētku dreskods - PUĶAINS.

30. jūnijā arī Jauniešu vakars. Edavārdi, Melikols, ansis un Oriole ir vārdi, ko Latvijas hiphopā zina katrs. Skanēs jau pazīstamas un vēl nedzirdētas dziesmas.

1. jūlijā, svētku pasākumi notiks visas dienas garumā. Diena sāksies ar krāšņu svētku gājienu. Parkā pie Kultūras centra norisināsies svētku gadatirgus, koncertēs Pļaviņu novada amatiermākslas kolektīvi un ārzemju vieskolektīvi. Bērnus priecēs dažādas atrakcijas, izjādes ar zirgiem, Retrovāģīši un Trušu pilsētiņas iemītnieki. Būs iespēja vizināties ar vikingu liellaivu „Lāčplēsis” (Biļetes cena 5.50 EUR), savukārt Pļaviņu aizsargdambis pārvērtīsies par „Muzikālo dambi”. 

Koncertā „PĻAVIŅAS ROTĀ” uzstāsies Latvijā pazīstami mākslinieki - Jāņa Lūsēna muzikālā apvienība "Promenāde" (solisti Anmary un Uģis Roze) un leģendārā grupa "Eolika". Ballē mzicēs "Credo" un Normunds Jakušonoks ar Tipa orķestri. Pasākumu vadīs Zane Daudziņa. Koncerta gaitā - „Pļaviņām- 90" pasākumu kartīšu lielā balvu izloze.
 

Pusnaktī - svētku uguņošana.

Ieeja Pļaviņu svētku pasākumos bez maksas!