Pļaviņās donoru dienā saziedoti gandrīz 16 l asiņu, pabalstu donoriem aicinām saņemt Pļaviņu novada Sociālajā dienestā

Publicēts: 
08.10.2020 - 15:00

Ceturtdien, 8. oktobrī, ikviens tika aicināts piedalīties donoru dienā Pļaviņās un ziedot asinis. Asinis ziedot ieradās 37 interesenti, no kuriem tās nodeva 35 cilvēki, kopā saziedojot gandrīz 16 litrus asiņu un palīdzot glābt dzīvības aptuveni 105 cilvēkiem.

Personas, kuru pamatdzīvesvieta ir deklarēta Pļaviņu novada administratīvajā teritorijā, pabalstu donoriem, kurš pienākas pēc asins ziedošanas, aicinām saņemt Pļaviņu novada Sociālajā dienestā, Daugavas ielā 4, Pļaviņās, 8. un 9. oktobrī, uzrādot Valsts asinsdonoru centra izsniegto izziņu.

Sirsnīgs paldies visiem donoriem!

Informāciju publicēšanai sagatavoja

Jana Juste

sabiedrisko attiecību speciāliste