Pļaviņās jaunie futbolisti aizvada futbola festivālu

Publicēts: 
09.08.2018 - 09:15

8. augustā Gostiņu stadionā notika jauno futbolistu 2009./2010.dz.g. turnīrs - festivāls. Tajā piedalījās septiņas otrās grupas komandas no Rēzeknes, Rēzeknes novada, Preiļiem, kā arī mūsu sporta skolas Sēlija mazie futbolisti. Divi šādi pasākumi jau tika aizvadīti Rēzeknē. Pēdējais, trešais pasākums, U-9 grupai tika organizēts Pļaviņās. Sacensības bija spraigas, pilnas ar sportiskiem pārdzīvojumiem, priekiem, bēdām. Gala iznākums visiem viens - mēs mācāmies spēlēt futbolu. Pēc UEFA regulas visi U-9 vecuma grupu dalībnieki tika apbalvoti ar medaļām neatkarīgi no viņu rezultātiem, jo tikai tā mēs varam veicināt jauno futbolistu velmi trenēties un spēlēt šo brīnišķīgo, azartisko spēli – futbols. Nākošajā gadā šai grupai jau sākas pirmās oficiālas Jaunatnes sacensības, un kārotās medaļas saņems tikai paši spēcīgākie pirmo trīs vietu ieguvēji. Novēlēsim mūsu komandai kopā ar vecākiem turpināt iesākto ceļu un ne vieglāko sporta veidu. Lai arī turpmāk varētu iepriecināt paši sevi, savus atbalstītājus, vecākus, sabiedrību ar labiem sasniegumiem.

Imants Siliņš, treneris