Pļaviņās norisināsies valsts mēroga biatlona sacensības

Publicēts: 
05.01.2018 - 14:30

13. janvārī Pļaviņu novada slēpošanas, biatlona sporta bāzē “Jankas - Jaujas”  notiks biatlona sacensību seriāls “Izjūti biatlona garšu” un Jaunsardzes kauss biatlonā 2018, 1. posms.

Sacensības organizē Latvijas Biatlona federācija sadarbībā ar Jaunsardzes un informācijas centru un pašvaldībām, lai popularizēt biatlonu Latvijas sabiedrībā un dotu iespēju biatlona sacensībās startēt plašam iedzīvotāju lokam.

Visa gada garumā astoņās dažādās Latvijas vietās norisināsies astoņi sacensību posmi, un ikvienam būs iespēja izmēģināt spēkus biatlonā.

13. janvārī Pļaviņās biatlonisti sacentīsies dažādās vecuma grupās. Maksimālais dalībnieku skaits - 200. Īpašais viesis būs divu Olimpisko spēļu dalībnieks Jēkabs Nākums.

Sacensības sāksies plkst. 11.00, reģistrēšanās tām jau no plkst. 9.30. Gadījumā, ja nebūs sniega, slēpošana tiks aizstāta ar skriešanu. Juniori un juniores šaus ar mazkalibra ieročiem. Visās pārējās grupās (C gr. jaunieši, jaunietes, B gr. jaunieši, jaunietes, A gr. jaunieši, jaunietes) - ar pneimatiskajiem ieročiem. Ar sporta ieročiem un patronām nodrošinās sacensību organizatori, instruktori palīdzēs ieročus pielādēt, dos padomu un rūpēsies par drošību.

Sanita Kitajeva, sabiedrisko attiecību speciāliste