Pļaviņās noticis IV Latvijas tūrisma informācijas tirgus

Publicēts: 
11.09.2017 - 16:30

9. septembrī Pļaviņās norisinājās IV Tūrisma informācijas tirgus. Tajā piedalījās Latvijas pilsētu un novadu tūrisma informācijas centri, dažādu dabas un tūrisma objektu un organizāciju pārstāvji.  Plašs bija amatnieku un mājražotāju piedāvājums – pinumi, ziepes, mājas vīns, maize, saldumi, vilnas zeķes, neparasti ievārījumi u.c. produkti

Tirgus apmeklētāji ne tikai iepazina dažādus ekskursiju maršrutus un izraudzījās nākamās Latvijas apceļošanas pieturvietas un galamērķus, bet arī iegādājās vietējos ražojumus. Diena tika veltīta tūrisma aktuālo piedāvājumu iepazīšanai, atpūtai un izklaidei, jo pasākumā uzstājās neparastais duets no Ogres “Santehniķi” un izglītojoši izklaidējošais "ZINOO centrs" ar eksperimentu šovu. Tika piedāvāti arī braucieni pa Daugavu ar kuģīti "Vīgante", izbraucieni ar retrovāģīšiem bērniem, izjāde ar poniju Leksus.  Pasākumā koncertēja JDK “Daugaviņa”, kapela “Klintaine”, leģendārie Pļaviņu muzikanti, saksofonists Jānis Briška.

9. septembris kļuva arī par izstādes “Apceļo dzimto zemi!” atklāšanas dienu. Tā veltīta 1930. gadu tūrismam un Pļaviņu novada kultūras centrā būs apskatāma līdz 29. septembrim.

Pasākuma noslēgumā notika izloze, kurā aktīvākie tūrisma informācijas tirgus apmeklētāji ieguva dažādas, vērtīgas un arī neparastas balvas, ko bija sarūpējuši tirgū pārstāvētie novadi.

Paldies tirgus dalībniekiem un apmeklētājiem! Nākamo tūrisma informācijas tirgu organizēs Preiļu un Riebiņu novada Tūrisma informācijas centrs. Uz tikšanos!