Pļaviņās noticis šī gada otrais šaha turnīrs

Publicēts: 
13.05.2019 - 11:00

Šogad otrais Pļaviņu pilsētas ceļojošā kausa izcīņas turnīrs šahā notika 12. maijā Pļaviņu novada Aiviekstes pagasta pārvaldes Tradīciju zālē. Uz turnīru ieradās 19 dalībnieki no Pļaviņām, Jēkabpils, Cēsīm, Siguldas, Madonas, Kokneses, Līvāniem, Rīgas, kā arī no Lietuvas pilsētas Biržai.

Pirmo vietu izcīnīja mājinieks Uldis Melderis, no 19 iespējamajiem punktiem izcīnot 16,5 punktus, otro – Cēsu pārstāvis Andris Ručs ar 15,5 punktiem, bet trešo – siguldietis Jānis Birģelis ar 15 punktiem. Vēl pirmajā sešiniekā iekļuva Aleksandrs Afanasjevs no Rīgas (14 punkti), Matīss Mitenieks no Cēsīm (12 punkti) un Ģirts Kiršbergs no Jēkabpils (12 punkti).

Nākamajā turnīrā šahisti Pļaviņās satiksies jau rudenī – 1. septembrī.

Pielikumā: turnīra noslēguma tabula.

 

Uldis Melderis

Pievienotie faili: