Pļaviņās pie Skanstupītes ūdenskrituma apmeklētājiem atvērts labiekārtots skatu laukums

Publicēts: 
27.07.2020 - 16:45

Pļaviņu novada iedzīvotājus un viesus ar neaizmirstamiem dabas skatiem un īpašu auru allaž priecējis un valdzinājis Draudzības parks. Nu tas tapis vēl skaistāks, jo šovasar pie Skanstupītes ūdenskrituma pēc iedzīvotāju ierosinājuma  Pļaviņu novada domes Labiekārtošanas dienesta darbinieki vadītājas Aldas Zenfas vadībā izveidojuši un uzstādījuši īpašu skatu platformu, pie kuras viegli piekļūt pa kāpnītēm. Gan platforma, gan kāpnes no dabīga koka veidojis Labiekārtošanas dienesta galdnieks Aigars Riekstiņš. Blakus platformai uzstādīti koka atpūtas soliņi.

Parks papildināts arī ar trīs īpašu ievu krūmu stādījumiem. Turpmāk novadniekus un viesus priecēs gan parastā ieva “Colarata”, pavasaros uzziedot ar īpašiem rozā ziediem, gan ievas “Novosibirska”, valdzinot ar jau ierastajām balto ievziedu kupenām.

Pie skatu laukuma izvietoto uzrakstu “Skanstupīte” veidojusi Pļaviņu novada kultūras centra dekorētāja Janīna Krompāne.

Īpašs nopelns parka iekārtošanā ir arī mūsu novada ģimnāzijas skolēniem, kas piedalījās talkās, palīdzot sagatavot vietu platformas uzstādīšanai.

Skanstupītes skatu laukums jau kļuvis par iecienītu vietu foto mirkļu iemūžināšanai.

Ar informāciju par vēstures un apskates objektiem Pļaviņu Draudzības parkā un pārējā novada teritorijā aicinām iepazīties šeit.

Paldies ikvienam, kas veido mūsu novadu skaistāku un palīdz tapt tam arvien pievilcīgākam!

 

Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Rasa Siliņa