Pļaviņās piedāvā vēl nebijušas aktivitātes uz ūdens

Publicēts: 
17.07.2020 - 13:45

Šī vasara mūs lutina ar siltu laiku, čalojošu Daugavu un skaistiem saulrietiem Pļaviņās. Patiess prieks, ka šovasar Pļaviņu novada iedzīvotājiem un viesiem, aktīvās atpūtas cienītājiem tiek piedāvāti divi ūdenstūrisma jaunumi – „Aqua Velo” un Sup dēļu un laivu noma, ko piedāvā SIA „Jumiezis”.

Abas idejas realizētas, pateicoties Pļaviņu novada domes konkursam "Es varu būt uzņēmējs!”.

„Aqua Velo” piedāvā divu unikālu ūdens velosipēdu nomu. Šie velosipēdi ir vienīgie tādi Latvijā, un, cik zināms, - arī Lietuvā un Igaunijā nav šāda piedāvājuma. Velosipēdi izceļas arī ar ātrumu - ar tiem var attīstīt līdz pat 15 km/h. Brīvdienās velosipēdi pieejami Pļaviņās, blakus Daugavas ielai 30. Darba dienās  ūdens velosipēdus var iznomāt alus darītavā "Bursh", lai baudītu nesteidzīgus braucienus pa Aiviekstes upi.

Facebook un Instragram - Aqua Velo @aquavelolv;

tālr. +371 20 163 466

 

SIA “Jumiezis” ir viesu māja pašā Pļaviņu pilsētas centrā, Daugavas ielā 47. Viesiem pieejamas 4 guļamistabas, lielā lejas stāva zāle atpūtai, vairākas labierīcības, vannasistaba, virtuve, āra grils, pirts.

Šovasar viesiem un interesentiem papildus tiek piedāvāts izīrēt SUP dēļus un vienvietīgās un divvietīgās piepūšamās smailes, lai lieliski pavadītu brīvo laiku aktīvā atpūtā, labā kompānijā, vērojot Daugavas promenādi un apkārtni.

Facebook - Jumiezis @jumiezis,

e-pasts: jumiezis@inbox.lv;

tālr. +371 29 501 699; +371 29 529 743

 

Iepazīsim Daugavas gleznainos, vietām stāvos, ūdens atsegtos dolomīta krastus un mierpilnās dabas ainavas. Izbaudīsim braucienus ar „Aqua Velo” velosipēdiem un „Jumieža” SUP dēļiem, laivām.

Tūrisma attīstības speciāliste

Līva Kotina