Pļaviņās pīrāgu cepējus aicina sacensties konkursā

Publicēts: 
04.06.2017 - 17:00

Par godu Pļaviņu 90. jubilejai, pīrāgu cepēji aicināti piedalīties konkursā “Protu pīrāgot Pļaviņās”.

Daugavas upes krastā mīt ļaudis, kuru ceptos pīrāgus, saldus un sāļus, izslavējuši malu malās. Konkursa ideja ir apzināt visus cilvēkus, kuri prot pīrāgot, ļaut dalīties ar savu veikumu un popularizēt pīrāgu cepšanas tradīcijas. Konkursā aicināti piedalīties gan pieredzes bagāti cepēji, gan iesācēji pīrāgu cepšanā.

Dalībniekiem jāpiesakās līdz 28. jūnija pulksten 17.00 pa tālruni 27873332 vai rakstot epastu: bizness@plavinas.lv.

Pīrāgam jābūt gatavotam tikai no dabīgām izejvielām. Skate, degustācija, vērtēšana un uzvarētāju apbalvošana notiks pasākuma “Piektdienas Pēcpusdienas Pikniks Pļaviņu Pļavā” ietvaros, 2017. gada 30. jūnijā 17.57. Cepējiem būs jāatbild uz jautājumiem par pīrāga sastāvu un gatavošanu, jāpiedāvā apmeklētājiem tos nogaršot. Uzvarētāju noteiks “Piektdienas Pēcpusdienas Pikniks Pļaviņu Pļavā” apmeklētāji.

Pievienotie faili: