Pļaviņieši Jēkabpilī veiksmīgi startē svaru stieņa spiešanas sacensībās iesācējiem

Publicēts: 
05.02.2018 - 15:45

3. februārī Jēkabpilī, fitnesa centrā Impulss notika sacensības svaru stieņa spiešanā guļus iesācējiem. Piedalīties aicināti bija sportisti bez iepriekšējas sacensību pieredzes. Sacensībās piedalījās arī treneris Jevgēnijs Sņegirevs ar saviem audzēkņiem - pieciem jauniešiem no Pļaviņām, kuri trenējas Pļaviņu sporta zālē. Puiši bija ieinteresēti un priecīgi par iespēju cīnīties ar līdzvērtīgiem pretiniekiem – iesācējiem. Visi ieguva godalgotas vietas. Paldies Aleksandram Andronovam par sarīkotajām sacensībām un puišiem sniegto motivāciju turpmākiem treniņiem. Ralfs Bagatskis startēja -83kg svara kategorijā un ieguva 3. vietu. Artis Aizporietis -73kg svara kategorijā izcīnīja 1. vietu. Ruslans Puškels (+83kg) - 3. vieta, Vladislavs Trokša (-66kg) - 2. vieta, Rūdis Ruciņš - Vējiņš (+83kg) - 2. vieta.

Treneris Jevgēnijs Sņegirevs