Pļaviņietis Mārcis Beķers atklāj pirmo personālizstādi

Publicēts: 
05.01.2018 - 11:45

2018. gada 4. janvārī Rīgā norisinājās Mārča Beķera pirmās foto personālizstādes „Skaistuma cena” atklāšanas pasākums. Mārcis ir LKA Latvijas Kultūras koledžas 3. kursa students, izstāde ir veidota kā daļa no fotogrāfa kvalifikācijas darba augstskolā.

Izstādē fotogrāfs mākslinieciskā veidā centies atspoguļot daļu no upuriem, kurus sabiedrība ziedo, lai spētu līdzināties pašu pieņemtiem skaistuma standartiem. Šādi standarti savā būtībā ir nesasniedzami, mēģinājumi to nemitīgi panākt tikai nodara postu cilvēka garīgajai un fiziskajai veselībai.

Izstādes tapšanu līdzfinansē Foto & Video Mirklim un Pļaviņu novada dome. Izstādi atbalsta Rixwell Terrace Design Hotel, Skaņa Gaisma, Movie studija un LKA Latvijas Kultūras koledža.

Izstāde apskatāma Rīgā, Rixwell Terrace Design Hotel, Dzirnavu ielā 2 no 4. līdz 18. janvārim.

Mārcis un viņa biznesa ideja par fotostudiju "Mirklim” pagājušogad atbalstīti Pļaviņu novada domes biznesa ideju konkursā “Es varu būt uzņēmējs!”.

Mārcis Beķers