Pļaviņu Biatlona karuseļa 2. kārtas (17. oktobra) rezultāti un kopvērtējums

Publicēts: 
18.10.2019 - 09:00

Noslēdzies pirmais Pļaviņu Biatlona karuselis! Lai tuvāk iepazītu biatlonu, aktīvi un veselīgi pavadītu rudens vakarus, divas  oktobra ceturtdienas (10. un 17. oktobrī), neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības visus interesentus aicinājām piedalīties pirmajā Pļaviņu Biatlona karuselī. Vakar, 17. oktobrī, norisinājās pasākuma 2. kārta. Paldies Pļaviņu Biatlona karuseļa dalībniekiem!

Uz apbalvošanu dalībniekus un līdzjutējus gaidīsim sporta bāzē "Jankas - Jaujas" 20. oktobrī ap plkst. 15.00 Pļaviņu novada Slēpotāju krosa apbalvošanas ceremonijā.

2. kārtas rezultāti ŠEIT.

Kopvērtējuma rezultāti ŠEIT.

Rasa Siliņa,
Pļaviņu novada domes
Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja