Pļaviņu bibliotēka aicina darbā Bibliotēku informācijas speciālistu

Publicēts:
14.07.2021 - 17:15

Pļaviņu bibliotēka (reģ. nr. 40900003216)

aicina darbā Bibliotēku informācijas speciālistu uz nenoteiktu laiku (profesijas kods 3433 02).

Prasības pretendentiem:

  • augstākā akadēmiskā vai profesionālā, vidējā profesionālā izglītība bibliotēku darba jomā vai cita augstākā izglītība un tālākizglītības kursu beigšanas sertifikāts bibliotēku nozarē (3. līmeņa profesionālā kvalifikācija),
  • teicamas valsts valodas un vienas svešvalodas zināšanas,
  • labas prasmes darbā ar BIS ALISE,
  • teicamas zināšanas un iemaņas darbā ar informācijas tehnoloģijām,
  • augsta atbildības sajūta, iniciatīva, precizitāte; sadarbības un komunikācijas spējas.

Galvenie amata pienākumi:

  • veikt bibliotēkas krājuma jaunieguvumu kataloģizāciju un reģistrāciju  BIS ALISE,
  • sniegt uzziņas un informāciju pēc bibliotēkas lietotāju pieprasījumiem,
  • apmācīt un konsultēt bibliotēkas lietotājus informācijas tehnoloģiju un resursu izmantošanā; sniegt atbalstu e-pakalpojumu saņemšanā,
  • veikt novadpētniecības darbu bibliotēkā, apkopojot dokumentus un informāciju tematiskās kopās; atspoguļot novadpētniecības materiālus novadpētniecības datubāzē,
  • sagatavot novadpētniecības krājumu popularizējošas publikācijas, izstādes, pasākumus.

Mēs piedāvājam:

  • pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku,
  • stabilu atalgojumu (737 eiro pirms nodokļu nomaksas),
  • veselības apdrošināšanu,
  • atbalstu profesionālā izaugsmē.

Iesniedzamie dokumenti:

  • CV un motivācijas vēstule,
  • izglītības dokumentu kopijas.

Pieteikumus vakancei lūdzam sūtīt uz e-pastu ineta.grandane@plavinas.lv vai arī iesniegt personīgi bibliotēkas direktorei Daugavas ielā 49, Pļaviņās līdz 2021. gada 8. augustam.