Pļaviņu deju grupas piedalās meistarklasē ar Lindu Paulausku – Latvijas dalībnieci Krievijas projektā „Tanci”

Publicēts: 
04.12.2017 - 08:45

Sestdien, 2. decembrī Pļaviņu mūsdienu deju stila dejotāji 1.-4. klases „Shiny CRYSTAL” un 5.- 9. klases „CRYSTAL” devās uz Krustpils Kultūras namu, lai piedalītos meistarklasē ar dejotāju Lindu Paulausku no Jelgavas, kura piedalījās populārajā Krievijas TV šovā „Tanci” trešajā sezonā.

 Meistarklase notika sadarbībā ar deju studiju „Inter” un tās vadītāju Jevgeniju Butorinu. Linda dejotājus iepazīstināja ar sevi un savu deju prasmi, kā arī pastāstīja to, cik uzņēmīgam cilvēkam, kurš ir gatavs cīnīties par savu mērķu sasniegšanu.

Meistarklase - tā bija lieliska iespēja satikties aptuveni 70 dejotājiem no Pļaviņām un Jēkabpils.

Man īpašs prieks par mūsu maziem dejotājiem „Shiny CRYSTAL”, kuri savu dejošanas karjeru uzsāka salīdzinoši nesen. Šī bija viņu pirmā meistarklase!

Liels paldies dejotāju vecākiem par atbalstu! Īpašu paldies vēlos pateikt Luīzas Teterovskas vecākiem, Agneses Balčunas mammai un Jorena mammai par palīdzību bērnu nogādāšanā uz meistarklases norises vietu.

Turpināsim ar mūsu moto - „Dejā dzīvot jautrāk!”

Visas bildes var apskatīt: http://pepijapn.garm.lv/deju-grupa-cristal/nggallery/deju-grupa-cristal/...