Pļaviņu Mākslas skola sveic 2019./2020. mācību gada pirmā semestra centīgākos audzēkņus

Publicēts: 
08.02.2020 - 02:15

21. janvārī pēc austrumu kalendāra Dzeltenās Cūkas gadu nomainīja Metāliskās Žurkas gads. Tāpēc Pļaviņu Mākslas skola organizēja jaunā “Žurkas gada” sagaidīšanas  pasākumus: 23. februārī 1. – 3. klases audzēkņiem ar vecākiem un 30. februārī 4. – 7. klases audzēkņiem ar vecākiem. Pasākumos kopumā tika pasniegti 35 atzinības raksti, 22 atzinības raksti 1. - 3. klašu grupai un 13 atzinības raksti 4. – 7. klašu grupai. Īpaši paldies teicām Milanai Dauškanei ar vidējo vērtējumu 9,5 balles, Rūtai Saliņai ar vidējo vērtējumu 9 balles un Ancei Kaidakai ar vidējo vērtējumu 9,2 balles, no vecāko klašu  grupas 6. klases audzēknei Sofijai Pakalkai ar vidējo vērtējumu 9 balles.

Tā kā skolas direktore Iveta Ušacka pedagogiem bija "iedevusi brīvus vakarus", pasākumu vadīt palīdzēja Cūciņa, Žurka Žurkita, Vilks, Ķengurēns, Pūce, skumjais Ēzelis un delverīgais Grinčs.

Paldies Pļaviņu Mākslas skolas pedagogiem un tehniskajiem darbiniekiem par veltīto laiku un ieguldīto darbu pasākuma organizēšanā.

 

Diāna Nagle,
Pļaviņu Mākslas skolas direktores
vietniece izglītības jomā