Pļaviņu Mākslas skolas audzēkņu dalība konkursos

Publicēts: 
05.03.2018 - 15:15

Pļaviņu Mākslas skolas audzēknes Kate Kondrāte, Darja Kmito, Luīze Jakovļeva un Keita Kristiāna Brūniņa par dalību Siguldas Mākslas skolas „Baltais Flīģelis” un Latvijas Nacionālās bibliotēkas organizētajā grafikas darbu konkursā „Mana grāmatzīme” 2. martā tika uzaicinātas uz konkursa noslēguma izstādi Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, kur starp 100 grafikas darbiem tika izvirzīta un iekļauta Kates Kondrātes grāmatzīme - ”Pļaviņu Mākslas skolas exlibrs ”(pedagogs Valentīna Zdanovska). Izstāde „100 grāmatzīmes Latvijai” ir viens no Latvijas simtgades svinību notikumiem, kurā piedalījās 44 Latvijas mākslas skolas

Savukārt starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā “Es dzīvoju pie jūras”, kuru pārstāvēja 29 valstis ar 4651 mākslas darbu, Pļaviņu Mākslas skolas audzēkne Anželika Žukova izpiltehnikā tekstils 12-15 gadu vecuma grupā  ar darbu “Tilts uz ziemeļblāzmu” (pedagogs Dita Kalnriekstiņa) ieguvusi Atzinības rakstu.

Gunita Bramane - Kaminska