Pļaviņu novada alus darītavas piedalās „Latviabeerfest 2016”, Vērmanes dārzā

Publicēts: 
25.05.2016 - 11:30

Vērmanes dārzā sākušies lielākie alus svētki Baltijā „Latviabeerfest 2016”. Svētki norisināsies no 25. līdz 29. maijam. Festivāla laikā pulcēsies 36 vietējo alus darītavu pārstāvji, kā arī aldari no Lietuvas, Igaunijas, ASV, Beļģijas, Vācijas, Čehijas un citām Eiropas valstīm, interesentiem piedāvājot simtiem dažādu zīmolu alus šķirņu.

Šogad svētkos piedalās arī mūsu novada alus darītavas - „BURSH” un „Odzienas muižas” alus. Neiztrūkstoša festivāla sastāvdaļa būs arī ēdieni, mūzika un citas izklaides. Festivāla laikā būs pieejama plaša kultūras programma, amatnieku tirdziņš, aktīvās atpūtas pasākumi u.c.. Pasākuma laikā darbosies festivāla raidstacija, dalībniekus un interesentus uzrunās un izklaidēs neatkārtojamais un vienmēr atraktīvais UFO. Klausies internetā - www.beerfm.lv.

Savukārt RADISSON BLUE ELIZABETE HOTEL no 16.00 - 20.00 iespējams iepazīt Latvian Craft Beer, tiekoties ar alus darītavu saimniekiem. BURSH – 25.05.2016. “Odzienas muižas” alus – 28.05.2016.

Vairāk par festivālu: http://www.latviabeerfest.lv/.