Pļaviņu novada bērnu centra “Pepija” brīvprātīgo sumināšana

Publicēts: 
10.06.2019 - 11:15

Bērnu centrs “Pepija” kopā ar Pļaviņu novada domi izskatīja iespēju piešķirt apbalvojumu brīvprātīgā darba veicējām - četrām Pļaviņu novada jaunietēm: Vinetai Cukanovai, Alisei Balčunai, Anastasijai Losevai, Violetai Adamovičai.

Meitenes labprātīgi, apzinīgi un ar lielu degsmi darbojas bērnu centra “Pepija” un tās apmeklētāju labā, palīdzot bērnu centra “Pepija” rīkotājos pasākumos, nometņu laikā un ārpus tām. Galvenās darbības jomas - bērnu aktivitāšu organizēšana un vadīšana, iesaistīšanās spēlēs, radošajās darbnīcās, sporta aktivitātēs, trasītēs, utt. Meitenes veicināja draudzīgu atmosfēru starp bērniem un komandā, pilnveidojot arī savas zināšanas un prasmes strādāt komandā un individuāli.

7. jūnijā Jēkabpils Valsts ģimnāzijas 12. klašu izlaidumā tika godināta Vineta Cukanova un Alise Balčuna. Meitenes saņēma apbalvojumus par godprātīgu, apzinīgu un kvalitatīvu brīvprātīgā darba veikšanu.

Tuvākajā laikā tiks godināti arī pārējie brīvprātīga darba veicēji!

 

Sākumskolas vecuma bērnu rotaļu un attīstības centra “Pepija” vadītāja

Tatjana Zagorska