Pļaviņu novada bibliotēka aicina izmantot jaunu pakalpojumu “3td E-GRĀMATU bibliotēka”

Publicēts: 
10.01.2019 - 13:15

Visās Latvijas pašvaldību publiskajās bibliotēkās lasītājiem tiek piedāvāts jauns, inovatīvs pakalpojums – “3td e-GRĀMATU bibliotēka” vietnē www.3td.lv .

To nodrošina Kultūras informācijas sistēmu centrs sadarbībā ar SIA “Tieto Latvia”, apgādu “Zvaigzne ABC” un publiskajām bibliotēkām. Ikvienam, kurš reģistrējies bibliotēkā (ar bibliotēkas izveidotu attālinātās piekļuves lietotāja kontu), ir iespēja bez maksas lasīt latviešu autoru darbus e-grāmatas formātā tiešsaistē mobilajā ierīcē vai datorā. Šī iniciatīva veicinās grāmatu pieejamību, mazinās rindas bibliotēkās, kā arī tieši ietekmēs latviešu autoru darbu ērtu lasīšanu tiem, kuri ikdienā izmanto informācijas tehnoloģijas.  

Šobrīd lasītājiem tiek piedāvāti vairāk nekā simt „Zvaigznes ABC” izdevumi (galvenokārt daiļliteratūra) –  gan latviešu literatūras klasika, gan jaunākie mūsdienu latviešu autoru darbi, kā Lauras Vinogradovas “Izelpas.Stāsti”, Daces Vīgantes “Tad redzēs”, Lindas Nemieras “Kaķa koncerts” un īpašu lasītāju interesi izraisījušās Karīnas Račko grāmatas “Saplēstās mežģīnes”, “Debesis pelnos”. Piedāvājumā ir arī biogrāfiskie romāni, latviešu fantāzijas un detektīvžanra sacerējumi, vēsturiskie romāni (I. Bauere, J. Lejiņš, V. Seleckis).

Ja bibliotēkas lietotājam ir jau piešķirti autorizācijas rīki darbam e-katalogā, ar tiem var reģistrēties e-grāmatu platformā www.3td.lv, izvēlēties grāmatu un doties aizraujošā lasīšanas piedzīvojumā. Aicinām novada bibliotēku lasītājus izmantot piedāvāto pakalpojumu!

 

I.Gureviča, Pļaviņu novada bibliotēka