Pļaviņu novada bibliotēkas Lasītāju klubiņš gada nogales noskaņās

Publicēts: 
20.12.2018 - 16:15

Viena no lielākajām vērtībām, kas mums dota, ir laiks. Un tikai no mums pašiem ir atkarīgs, kā mēs to izmantojam. Jau pavisam drīz vēl viens gads būs aizvadīts.  Pavisam nedaudz palicis līdz Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam. Visapkārt jūtama maģiskā svētku burvība, noskaņa, kas rada siltumu mūsu sirdīs.  19. decembra novakarē arī bibliotēkā valdīja  īpašā pirmssvētku laika gaisotne.  Bibliotēkas lasītavā pulcējās Lasītāju klubiņa dalībnieki uz gada noslēguma tikšanos. Šoreiz klubiņā ciemojās viesi no Krustpils novada, dzejniece Māra Bojāre un viņas dzīvesbiedrs Aigars. Vakars tika aizvadīts sirsnīgās sarunās un Māras dzejas veltījumos katram klubiņa dalībniekam. Savukārt, Aigars veltīja dzejoli tieši šim vakaram. Paldies Mārai un Aigaram par svētku noskaņas radīšanu!

Lasītāju klubiņa dalībnieku novēlējums: “Lai vienmēr būtu kaut kas, ko gribi iemācīties, ko vēlies darīt; kāda vieta, kur vēlies nonākt; kāds cilvēks, kuru gribi satikt un grāmata, kuru gribi izlasīt! Lai pietiek laika un ikdiena nekļūst vienmuļa!”

 

Iveta Gureviča, Pļaviņu novada bibliotēka