Pļaviņu novada domei ziedoti aizarglīdzekļi, lai ierobežotu COVID-19 izplatību

23.04.2020 - 12:00

Latvijā un visā pasaulē līdz ar Covid-19 straujo izplatību ievērojami audzis pieprasījums un par deficīta preci kļuvuši dažāda veida aizsarglīdzekļi. Tomēr darbs pašvaldībā un uzņēmumos turpinās un prioritāte ir darbinieku un pakalpojumu saņēmēju drošība. Lai no inficēšanās pasargātu dažādu profesiju darbiniekus, uzņēmums BaltCap kopā ar sadarbības partneriem Pļaviņu novada domei ziedojis 740 aizsargmaskas, 2300 cimdu, 1500 bahilu, 250 galvassegu un 60 briļļu.

Kopumā uzņēmums aizsarglīdzekļus dāvina 70 pašvaldībām, vienlaikus informējot, ka šī nebūs pēdējā piegāde.

Ziedotie aizsarglīdzekļi nodoti Sociālā aprūpes centra “Pļaviņas”, Pļaviņu novada Sociālā dienesta, Pļaviņu novada bāriņtiesas un Pļaviņu novada pašvaldības policijas darbiniekiem to lietošanai ikdienas darba vajadzībām.

BaltCap partneri, kas ziedojuši aizsarglīdzekļu iegādei – Anaerobic Holding, Agro Iecava, RZS Energo, AD Biogāzes Stacija un Energia VerdeGraanul Invest kompānijas Latgran, Graanul Invest un Graanul PelletsFortumAJ PowerEnertek 1, Jēkabpils un Krustpils, Latgales Dārzeņi (Mežvidi)BaltcCap kompānija Labochema nodrošināja visu nepieciešamo preču iegādi.

Pateicamies par sarūpēto ziedojumu!

Pļaviņu novada dome