Pļaviņu novada ģimnāzija aicina darbā informātikas un programmēšanas pamatu, fizikas, vizuālās mākslas, robotikas interešu izglītības skolotāju un jaunsardzes instruktoru

Publicēts: 
11.06.2018 - 15:00

INFORMĀTIKAS UN PROGRAMMĒŠANAS PAMATU SKOLOTĀJU VIDUSSKOLĀ (UZ NENOTEIKTU LAIKU)

Prasības pretendentiem:

 • atbilstoša augstākā pedagoģiskā izglītība;
 • pieredze pedagoģiskajā darbā;
 • teicamas prasmes darbā ar informācijas tehnoloģijām;
 • teicamas latviešu valodas zināšanas.

Pretendentiem pieteikties līdz 2018. gada 1. augustam, nosūtot pieteikuma vēstuli,  Curriculum Vitae (CV) un augstāko izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas pa pastu vai iesniedzot Pļaviņu novada ģimnāzijas kancelejā (Daugavas ielā 101, Pļaviņās, LV-5120), vai nosūtot uz e-pastu skola@png.edu.lv

Tālrunis uzziņām  65133848, 28352541

 

 

FIZIKAS SKOLOTĀJU (UZ NENOTEIKTU LAIKU)

Prasības pretendentiem:

 • augstākā pedagoģiskā izglītība;
 • pieredze pedagoģiskajā darbā;
 • prasmes darbā ar informācijas tehnoloģijām;
 • teicamas latviešu valodas zināšanas.

Pretendentiem pieteikties līdz 2018. gada 1. augustam, nosūtot pieteikuma vēstuli,  Curriculum Vitae (CV) un augstāko izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas pa pastu vai iesniedzot Pļaviņu novada ģimnāzijas kancelejā (Daugavas ielā 101, Pļaviņās, LV-5120), vai nosūtot uz e-pastu skola@png.edu.lv

Tālrunis uzziņām  65133848, 28352541

 

VIZUĀLĀS MĀKSLAS SKOLOTĀJU  (UZ NENOTEIKTU LAIKU)

Prasības pretendentiem:

 • augstākā pedagoģiskā izglītība;
 • pieredze pedagoģiskajā darbā;
 • prasmes darbā ar informācijas tehnoloģijām;
 • teicamas latviešu valodas zināšanas.

Pretendentiem pieteikties līdz 2018. gada 1. augustam, nosūtot pieteikuma vēstuli,  Curriculum Vitae (CV) un augstāko izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas pa pastu vai iesniedzot Pļaviņu novada ģimnāzijas kancelejā (Daugavas ielā 101, Pļaviņās, LV-5120), vai nosūtot uz e-pastu skola@png.edu.lv

Tālrunis uzziņām  65133848, 28352541

 

JAUNSARDZES INSTRUKTORU  (UZ NENOTEIKTU LAIKU)

Prasības pretendentiem:

 • augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, vai vidējā profesionālā izglītība, kas papildināta ar 72 stundu apmācību programmu pedagoģijā;
 • pieredze darbā valsts pārvaldē vai izglītības iestādē (ne mazāk kā viens gads);
 • pieredze militārajā jomā;
 • prasmes darbā ar informācijas tehnoloģijām;
 • teicamas latviešu valodas zināšanas.

Pretendentiem pieteikties līdz 2018. gada 1. augustam, nosūtot pieteikuma vēstuli,  Curriculum Vitae (CV) un augstāko izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas pa pastu vai iesniedzot Pļaviņu novada ģimnāzijas kancelejā (Daugavas ielā 101, Pļaviņās, LV-5120), vai nosūtot uz e-pastu skola@png.edu.lv

Tālrunis uzziņām  65133848, 28352541

 

ROBOTIKAS INTEREŠU IZGLĪTĪBAS SKOLOTĀJU  (UZ NENOTEIKTU LAIKU)

Prasības pretendentiem:

 • augstākā pedagoģiskā izglītība;
 • pieredze pedagoģiskajā darbā;
 • prasmes darbā ar informācijas tehnoloģijām;
 • teicamas latviešu valodas zināšanas.

Pretendentiem pieteikties līdz 2018. gada 1. augustam, nosūtot pieteikuma vēstuli,  Curriculum Vitae (CV) un augstāko izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas pa pastu vai iesniedzot Pļaviņu novada ģimnāzijas kancelejā (Daugavas ielā 101, Pļaviņās, LV-5120), vai nosūtot uz e-pastu skola@png.edu.lv

Tālrunis uzziņām  65133848, 28352541