Pļaviņu novada ģimnāzija aicina darbā sākumskolas, matemātikas un programmēšanas pamatu skolotājus

Publicēts: 
01.07.2019 - 14:15

Pļaviņu novada ģimnāzija (izglītības iestādes reģistrācijas nr. 4516902770) aicina darbā sākumskolas skolotāju (pilna slodze, uz nenoteiktu laiku), matemātikas (pilna slodze, uz nenoteiktu laiku) un programmēšanas pamatu skolotāju vidusskolā (nepilna slodze, uz nenoteiktu laiku).

Pretendentiem pieteikties līdz 2019. gada 2. augustam, nosūtot pieteikuma vēstuli, Curriculum Vitae (CV) un augstāko izglītību un citu pretendenta kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas pa pastu vai iesniedzot Pļaviņu novada ģimnāzijas kancelejā (Daugavas ielā 101, Pļaviņās, LV-5120), vai nosūtot uz e-pastu skola@png.edu.lv.

Darba alga saskaņā ar 05.07.2016. Ministru kabineta noteikumiem Nr. 445 “Pedagogu darba samaksas noteikumi” un tarifikāciju.

Vairāk par vakancēm šeit: https://www.plavinunovads.lv/lv/vakances.