Pļaviņu novada ģimnāzijas audzēkņi sacenšas Latvijas skolu Ziemas Olimpiskajā festivālā

Publicēts: 
05.03.2018 - 16:15

2. un 3. martā Ērgļos norisinājās Latvijas skolu Ziemas Olimpiskais festivāls 2018. Tas pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu - 1418 skolēnus no 146 skolām. Ziemas festivāls 2. martā sākās ar atklāšanas ceremoniju pie Ērgļu vidusskolas. Tās laikā pacelts Olimpiskais karogs, iedegta lāpa, dots sportistu un tiesnešu zvērests. Klātesošos uzrunāja Latvijas Sporta federāciju padomes prezidents Einars Fogelis.

Pļaviņu novada ģimnāzijas skolēni Ziemas festivālā  startēja divos sacensību veidos – biatlonā un slēpošanā. Gūtas godalgotas vietas. Slēpošanas krosā Kristai Stūrei 2. vieta starp 2004. – 2005. gadā dzimušajām meitenēm. Biatlonā Sonora Balode izcīnīja 3. vietu 2002.-2003. gadā dzimušo meiteņu grupā. Jauniešu konkurencē (1999.-2001.dz.g.) Kristians Patrijuks ierindojās 2. vietā, Rolands Paļuga – 3. vietā.

Biatlonistiem medaļas un diplomus pasniedza olimpiete un treniņu kolēģe Aizkraukles sporta skolas biatlona nodaļā Patrīcija Eiduka.

Sanita Kitajeva