Pļaviņu novada kultūras centrs sveic Latvijas valsts svētkos

Publicēts: 
17.11.2020 - 14:00

Aicinām Pļaviņu novada iedzīvotājus un viesus 18. novembra pēcpusdienā uz pastaigu pa Pļaviņu dambi. Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienai par godu, Pļaviņu Pļavā tiks izgaismotas dekoratīvās latvju rakstu stēlas, kā arī uz dambja un izveidotajā Latvijas kontūrā varēs aizdegt un novietot savu svecīti.

No plkst. 17.00 – 20.00 uz Pļaviņu kultūras centra ēkas fasādes no Daugavas puses, varēs vērot audio vizuālo projekciju “Latvijas raksti”, kurā izskanēs Pļaviņu kultūras centra amatierteātra “Aina” dzejas lasījumi.

Svinēsim svētkus atsevišķi, bet kopā, atbildīgi, ievērojot piesardzību un valstī noteiktos nosacījumus epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.

Pļaviņu novada kultūras centrs