Pļaviņu novada pašvaldība aicina iedzīvotājus uz ikgadējo tikšanos

Publicēts: 
10.02.2020 - 12:30

2020. gada 19. februārī plkst. 18.00 Pļaviņu novada kultūras centrā Pļaviņu novada pašvaldība aicina iedzīvotājus uz tikšanos ar novada domes vadību, SIA “Pļaviņu Komunālie pakalpojumi” pārstāvjiem, Sociālā dienesta darbiniekiem, izglītības, kultūras un sporta speciālistiem un pašvaldības policiju par aktualitātēm novadā. Kopīgi atskatīsiemies uz paveikto 2019. gadā, kā arī informēsim par  pašvaldības plānotajiem darbiem 2020. gadā. 

Lūdzam iedzīvotājus izteikt savu viedokli un uzdot pašvaldības darbiniekiem sev interesējošos jautājumus.

Lai saņemtu izsmeļošas atbildes un diskusija noritētu raitāk, aicinām iedzīvotājus sūtīt sev interesējošos jautājumus un ieteikumus uz e-pastu dome@plavinas.lv vai iesniegt pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā (Dzelzceļa ielā 11) līdz 2020. gada 17. februārim.

Pļaviņu novada dome