Pļaviņu novada pašvaldība veiks pārtikas paku piegādi skolēniem un pirmsskolēniem

Publicēts: 
13.05.2020 - 16:00

Tuvojoties Ģimenes dienai un Ģimenes svētku dienā, 14. un 15. maijā Pļaviņu novada pašvaldība veiks vienreizēju pārtikas paku piegādi 675 novadā deklarētiem skolēniem un pirmsskolēniem.

Iepriekš informējām, ka 30. aprīļa domes sēdē Pļaviņu novada dome lēma par atbalstu Pļaviņu novadā deklarētām ģimenēm “Covid – 19” ierobežošanai izsludinātās  ārkārtējās situācijas laikā, piešķirot vienreizēju pārtikas paku katram Pļaviņu novadā deklarētam pilna laika vispārizglītojošo skolu izglītojamajam līdz 19 gadu vecumam un pirmsskolas izglītības iestādes audzēknim, neatkarīgi no izglītības ieguves vietas. Pārtikas pakas tiks piegādātas, ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus ārkārtējās situācijas laikā.

 

Informāciju publicēšanai sagatavoja

Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Rasa Siliņa

Foto - Jana Juste