Pļaviņu novada pašvaldības policija aicina iedzīvotājus stingri ievērot valstī noteikto “mājsēdi” jeb komandantstundu

Publicēts: 
30.12.2020 - 11:45

Lai mazinātu Covid-19 izplatību un pulcēšanos gaidāmo svētku laikā, valdība otrdien, 29. decembrī, konceptuāli vienojās par komandantstundas ieviešanu un ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 7. februārim.

Komandantstunda jeb "mājsēde” stājas spēkā jau šodien, 30. decembrī, un ilgs līdz 4. janvārim. Šajās dienās no plkst. 22.00 vakarā līdz plkst. 5.00 rītā nedrīkst atrasties ārpus savas dzīvesvietas.

Komandantstunda būs spēkā arī no 8. līdz 10. janvārim.

Pļaviņu novada pašvaldības policija aicina iedzīvotājus stingri ievērot valstī noteikto “mājsēdi” jeb komandantstundu un informē, ka Pļaviņu novadā, sadarbojoties pašvaldības policijai, valsts policijai un zemessardzei, tiks veikta stingra valstī noteikto ierobežojumu un noteikto noteikumu Covid – 19 izplatības ierobežošanai uzraudzība.

Aktuālo informāciju par drošības pasākumiem Covid – 19 izplatības ierobežošanai aicinām lasīt novada mājas lapā (šeit) un vietnēs www.covid19.gov.lv un https://www.lm.gov.lv/lv/informacija-par-covid-19 .

Svinēsim svētkus atbildīgi!

Lai skaisti svētki un veselīgs Jaunais gads!

 

Informāciju publicēšanai sagatavoja

 R. Siliņa,

Tūrisma, sporta un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja