Pļaviņu novada sieviešu klubs aicina uz tikšanos ar uztura speciālisti Baibu Grīnbergu

Publicēts: 
05.05.2018 - 08:45

Pļaviņu novada sieviešu klubs aicina uz tikšanos ar sertificētu uztura speciālisti Baibu Grīnbergu bezmaksas lekcijās "Atpazīstam, ko ēdam! Ko vēsta produktu marķējums" un "Polifenolu bagātība garšvielu daudzveidībā".

Baiba Grīnberga ir anatomijas, fizioloģijas un uztura mācības lektore Kosmetoloģijas koledžā un Rīgas Stradiņa universitātes Sarkanā Krusta medicīnas koledžā, kā arī sniedz privātas konsultācijas. Tāpat Baiba ir uzņēmuma „Manas Garšas” īpašniece. Viņai kā uztura speciālistei ir atšķirīgs skatījums uz garšvielām, proti, garšvielas redz ne vien kā ēdiena garšu pastiprinātājas un uzlabotājas, bet arī kā veselību veicinošas piedevas. Augos ir dažādas aktīvās vielas – antioksidanti, polifenoli, ēteriskās eļļas –, ar ko tie sevi dabā pasargā. Tāpēc, piemēram, piparos nekad neiemetīsies tārpi vai kukaiņi, bet mārrutka sakne zemē nesapūst. "Manas Garšas" ir ģimenes uzņēmums, un to saimnieču Baibas un Rūtas prioritāte ir KVALITĀTE, tad seko nākamie mērķi - neparastas, jaunas garšas, to kombināciju radīšana, kā arī latviešu iepazīstināšana un iedvesmošana ar pavisam netradicionālām un mazzināmām garšvielām. Uzņēmumā ir ap 30 veidu pipari, 30 veidu sāls, gandrīz 10 veidi cukura un ap 150 veidu garšvielu, tostarp kaltēti augi un ogas, no kuriem tiek gatavotas brīnišķīgas un vērtīgas tējas. Garšvielas ir ārkārtīgi bagātas veselību veicinošām vielām - polifenoliem!

Par garšvielu ietekmi uz veselību plašāk stāstīs uzņēmuma īpašniece un sertificēta uztura speciāliste Baiba Grīnberga. Lekciju laikā tiks prezentētas un varēs iegādāties „Manas Garšas” unikālās garšvielas.

Tikšanās notiks 12. maijā, Pļaviņu novada kultūras centra lielajā zālē, Daugavas ielā 49 plkst. 11.00

 Sīkāk par projektu ”Pļaviņu novada sieviešu klubs” (projektu finansē Pļaviņu novada dome), tā norisi un plānotajiem pasākumiem: https://www.facebook.com/PlavinuSievietes

 

Līva Kotina, projekta „Pļaviņu novada sieviešu klubs” vadītāja