Pļaviņu novada sporta laureāts 2015

Publicēts: 
28.11.2015 - 15:15
Izmaiņas veiktas: 
30.11.2015 - 14:45

27. novembrī Pļaviņu novada kultūras centrā notika Pļaviņu novada 2015. gada sporta laureātu godināšanas pasākums, kurā par laureātiem astoņās nominācijās tika sveikti: Gada jaunā sportiste – Sonora Balode; Gada jaunais sportists– Rūdis Ruciņš-Vējiņš; Gada komanda – Futbola kluba „Pļaviņas DM U-13 grupa”; Gada treneris/sacensību organizators – Aleksandrs Andronovs; Gada sporta dzīves atbalstītāji –Voļsku ģimene; Gada tiesnesis - Andris Bērziņš. Pļaviņu novada vārda popularizētājs pasaulē - Andris Knodze, kurš 2015 gadā Spānijā notikušajā Policijas darbinieku pasaules šosejas riteņbraukšanas čempionāta individuālajā braucienā ar atsevišķu startu vecuma grupā no 45 līdz 50 gadiem, atpaliekot no līdera par trīs sekundēm, izcīnīja sudraba medaļu. Ar ilgiem aplausiem tika sumināts nominācijas - Mūža ieguldījums sportā laureāts – Raimonds Baltiņš. Šogad izvirzītos kandidātus nominācijās izvērtēja Sporta un tūrisma patstāvīgā komisija, novada iedzīvotāji balsojot noteica 2015. gada sporta pasākumu – 4. maija Neatkarības dienas velobrauciens. Ar Pļaviņu novada domes atzinības rakstu tika apbalvots Raimonds Brics par mērķtiecību un izcilajiem sasniegumiem, piedaloties „Vasaloppet” 90 km slēpojumā Zviedrijā, kur 15 000 slēpotāju konkurencē ieguva 1196. vietu, un bija otrais labākais no Latvijas pārstāvjiem. Raimonds ir pirmais pļaviņietis, kas noslēpojis 90 km. Pasākumu vadīja novada deputāti - Imants Kravalis un Ainārs Arnītis, kuri raksturoja nominētos laureātus, atzīmēja sasniegumus sportā un uzteica neatlaidību un mērķtiecību treniņos. Pasākuma dalībniekus uzrunāja un laureātus sveica novada domes priekšsēdētāja Gunta Žilde, sakot paldies visiem, kas piedalās novada sporta dzīves veidošanā, popularizē aktīvu dzīvesveidu, attīsta sporta bāzes novadā, darbojas sporta klubos, organizē sacensības, trenē jaunos sportistus un rada iespēju novada iedzīvotājiem nodarboties ar sportu.

Pasākumā ar priekšnesumiem kuplināja Mūsdienu deju grupa “Cristal” un vēderdejotājas no Ērgļiem.