Pļaviņu novada Sporta svētki

Publicēts: 
23.07.2020 - 09:30

18. jūlijā, aktīvi un aizrautīgi, aicinot mosties un izkustēties, iesākās Pļaviņu novada Sporta svētku rīts ar modināšanas velobraucienu!
Vasarīgi saulainajā dienā sporta svētku ietvaros ikviens tika aicināts uzdrošināties un izmēģināt spēkus, piedaloties Drosmes skrējienā, volejbola turnīrā vai jautrās aktivitātēs lieliem un maziem!
Vakarpusē visi tika aicināti pievienoties Pļaviņu atklātajā peldbaseinā, kur tika aizvadīts dambretes turnīrs, sacensības pusstundas peldējumā, novusa meistarstiķi, kā arī tika pārbaudīta dalībnieku precizitāte basketbola soda metienos un volejbola servēs.

Savukārt 19. jūlijā ikviens orientēšanās sporta entuziasts tika aicināts piedalīties sporta bāzē “Jankas – Jaujas” Latvijas čempionāts orientēšanās sportā garajā distancē. Tiem, kuri šo sporta veidu izmēģināja pirmo reizi, tika piedāvātas apmācības un īpaši sagatavotas distances.

Paldies visiem svētku dalībniekiem, skatītājiem un atbalstītājiem! 

Foto: Jana Juste, Alise Siliņa